fbpx
Tím IVEX print - Matúš Jedlička
tlač dokumentov Bratislava

Dúfam, že si užiješ čítanie tohto blog.

Ak sa chceš dozvedieť viac informácií o novom projekte online knižnice klik sem.

Nemáš nápady na aktivity vo voľnom čase? Poradíme ti čo robiť s načatým dňom

Už to bude takmer rok, čo väčšina z nás minimalizovala cestovanie do školy, do zamestnania, za rodinou a priateľmi či na nákupy. Na jednej strane nám to chýba, na druhej strane tak máme zrazu množstvo ušetreného času, ktorý sa dá zmysluplne využiť pre náš osobnostný rast, najmä keď sa nám zdá, že sa zastavil. Séria blogov s názvom ”Čo s načatým dňom” poskytuje tipy, ako takto získaný čas efektívne zúžitkovať.

Našim cieľom je predstaviť možnosti, ktoré stoja málo, ale dajú veľa. Trendom sú najmä mobilné aplikácie rozvíjajúce človeka po jazykovej, vedomostnej či kultúrnej stránke. Sú odporúčanou metódou na seba-rozvoj, je ich veľa a pri správnom používaní vedia relatívne rýchlo priniesť želané ovocie. Navyše, veľká časť takýchto aplikácií je voľne šíriteľná, čo násobne zvyšuje ich popularitu a dostupnosť.

ako byt produktivnejsi pocas dna

Do popredia sa takisto viac a viac dostávajú online kurzy. Množstvo tém, ktorými sa takéto kurzy zaoberajú, sa jednoducho nedá vyjadriť. Ich úspešné absolvovanie sa pekne vyníma v životopise a práve to môže byť rozhodujúci faktor napríklad pri uchádzaní sa o zamestnanie. Existujú kurzy platené aj zadarmo, v rôznych jazykoch a formátoch, na svoje si tak prídu všetci záujemcovia.

Nemáme pre vás iba typy týkajúce sa vzdelania, zamyslíme sa aj nad tým ako sa zabaviť, ako jednoducho povedané vypnúť, načerpať mentálnu silu, ktorej nikdy nie je dosť a to všetko tak, aby človeku stačila investícia pár desiatok minút denne.

Okrem iného, prinesie táto séria postupom času blog aj na nasledovné témy:

  • Google Digitálna Garáž
  • Najlepšie mobilné aplikácie pre Android a IOS
  • Podcasty, ktoré ti rozšíria obzory
  • Čo robiť, keď ťa premáha nuda ale mobil je vybitý?

… a mnohé iné.

Taktiež budeme radi za vaše tipy a triky, ktoré máte pri využívaní voľného času overené a chceli by ste ich s ostatnými zdieľať.

Tlač učebných materiálov

Sprostredkovávame učebné materiály pre vysokoškolských študentov. Dokument ti nízke ceny vytlačíme a zviažeme. Počas roku fungovania sme pomohli v štúdiu viac ako 5000 študentom. Vytlač si s nami.

Tím IVEX print - Matúš Jedlička

Kto je
Matúš Jedlička?

Matúš v súčasnosti študuje nemecký program medzinárodného manažmentu na FM UK v Bratislave. Počas svojho štúdia mal možnosť stráviť čas na zahraničnej univerzite v Nemecku, kde prehlboval svoje znalosti v rámci manažmentu i mimo neho. Vášnivý fanúšik športu a rockovej hudby momentálne pracuje ako vyhľadávač talentov v medzinárodnej firme a rád sa angažuje v rozličných projektoch, vďaka čomu získava skúsenosti, ktoré potom ďalej môže zdieľať. Aj preto sa pridal k Ivanovi a Alexovi v písaní blogu.

Blog do vrecka

Sleduj novinky

Dostávaj novinky do Whatsapp-u. Rýchly a efektívny prístup ku informáciám.

Zdieľaj blog:
Share on facebook
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp

Blog do vrecka

Vedomosti na Whatsapp

Zdieľaj blog:
Share on facebook
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp

Podobné články