Tlač skriptá zadarmo

Tlač zadarmo

Projekt IVEX print ti prináša možnosť bezplatného tlačenia všetkých dokumentov, ktoré potrebuješ na prípravu na skúšku. V nástroji uploadera stačí nahrať svoj dokument, následne si vybrať výzdvihové miesto a môžeš sa začať vzdelávať. 

Tvoje dokumenty ti zviažeme špirálovou väzbou a budeme sa ti snažiť pripraviť do 72 hodín od odoslania. 

Ako je možné, že je tlač možná zadarmo?

Tlačová služba ti ponúka možnosť bezplatne tlačiť (1x mesačne, 1x učebné materiály). Tvoj dokument je financovaný sponzormi, ktorí ti prinášajú personalizovanú a hodnotnú reklamu v tvojich skriptách. Hľadáme ti relevantné spoločnosti, pretože ich zaujímaš a chcú ti pomôcť vo vzdelávaní a nakopnutí kariéry. 

Ak je bezplatná kvóta vyčerpaná, môžeš využiť možnosť tlačiť “výhodne“, ktorá je fixne stanovená a stále môžeš využívať výhody bezplatného doručenia a plechovky energetického nápoja vo výzdvihových centrách zadarmo.

Bezplatná tlač

Doručenie zadarmo

Až 200 strán

Špirálová väzba

Zadarmo

Tvoje učebné materiály sú financované zo zdrojov súkromných spoločností. Nič neplatíš!

Výhodne

Ak je kvóta na bezplatnú tlač minutá, možeš využívať zvýhodnenú tlač, kedy ti prispejú sponzori na tvoje učebné materiály

Štandard

Tlač bez akéhokoľvek obmedzenia a bez reklamy, stále môžeš využívať výhody bezplatného doručenia

Kde si môžeš prísť pre svoje učebné materiály?

holding-hands-3139604 copy

S NAMI STE V
DOBRÝCH RUKÁCH

Na základe personalizovanej reklamy vo vašich skriptách môžete s IVEX printom tlačiť zadarmo. Je pre nás nesmierne dôležité:

ŽIADNY SPAM

Na vašom vzdelaní nám záleží a preto vás nebudeme v žiadnom prípade otravovať zbytočnými emailami. Zaväzujeme sa, že od nás nebudete dostávať žiadny spam. Emaily budú predovšetkým určené na komunikáciu s vami.

Untitled-1eš
lock-3216823 copy

ZABEZPEČENIE DÁT

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete nebudú ďalej šírené tretej strane. Dáta sú chránené najvyššou úrovňou bezpečnostných štandardov a nachádzajú sa na IVEX print cloude a nikdy ho neopustia.

SPÄTNÁ VÄZBA

Na základe spätnej väzby vieme zlepšiť naše služby a optimalizovať nedostatky. Navzájom sa zlepšujeme!

Untitled-1d

IVEX print
©IVEX print 2019
Based in Bratislava
- Since 2019 -

×